ykleniyor

Akyazı Web Tasarım

Akyazı Web Tasarım

Bir web sitesi sahibiyseniz yaşadığınız en önemli sıkıntılardan biri istediğiniz gibi bir web tasarımcı bulamamaktır. Bu sorununuza Sakarya web tasarım ile çözümler bulabilirsiniz. Deneyimimiz ile internet siteniz büyük bir fark yaratarak, sıradanlıktan sıyrılacak, hayallerinizde ki siteye dönüşecektir. Böyle bir siteye sahip olmak için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek ve hayallerinizdeki siteye bizi de ortak etmek olacaktır. 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Referansları ve geniş portföyü sayesinde henüz birlikte çalışmaya başlamadan Akyazı web tasarıma güven duyacaksınız. Müşteri memnuniyetini kendimize en temel prensip edindik, hizmet anlayışımızda bu çerçevede şekillenmektedir. Kendi özgünlüğünüzde bir siteye sahip olma keyfini bizimle yaşayacaksınız. 

Web Tasarımcıda Aramanız Gereken Özellikler

Sorumluluk: Bir web tasarımcı sorumluluk sahibi olmalıdır. Web Tasarım hizmeti genelde freelance olarak çalıştığı için, tasarımcının disiplinli bir çalışma programına sahip olup olmadığı önemlidir. Takvimini müşterilerine göre ayarlayan, büyük küçük proje demeden, hizmet verdiği tüm müşterilerine eşit önem veren bir anlayışının bulunması gerekir.

Yaratıcılık: Müşterilerin bir web tasarımcıda aradığı en önemli özelliklerden biri yaratıcılıktır. Bir Web Tasarım uzmanının portföyü ne kadar geniş olsa ve daha önce yaptığı işler ne kadar yaratıcı gibi gözükse de, önemli olan sizin istediğiniz kriterler ve sizin özgünlüğünüz çerçevesinde yaratıcı bir proje ortaya çıkarabilecek mi o zaman doğru adrestesiniz demektir.

Titizlik: Web tasarımcısı titiz olmak durumundadır. Web sitenizin ana sayfasını tasarlarken alt sayfalara da gereken önemi vermelidir. Çünkü siteniz ana sayfadan ibaret olmayacaktır. Özellikle ziyaretçileriniz alt sayfalarınıza erişerek buralardaki içeriklerden faydalanırlar. Bu nedenle sitenizin sade ve düzenli görünmesi de önemlidir.

Anlayış: Çalıştığınız web tasarımcının size karşı anlayışlı olup olmadığına dikkat edin. Sizin isteklerinizi anlayıp buna göre bir web tasarım hizmeti sunmadığı sürece, verdiğiniz paranın hiçbir anlamı yok demektir. Bu nedenle tasarımcının sizi anlaması, ve bu temelde bir icraat gerçekleştirmesi olmazsa olmazlardandır.

Özgüven: bu noktada Özgüven ve ukalalık birbirine karıştırılmamalıdır. Tasarımcı ben yaptıysam bir bildiğim var gibi ukalaca bir yaklaşım sergiliyorsa, onunla konuşmanıza dahi gerek yoktur.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!