ykleniyor

Cpanel İle Neler Yapabilirim?

Cpanel ile neler yapılır sorusuna cevap arıyorsanız bu durumda sizler için hazırladığımız bu yazımıza bir göz atmanızı sizlere tavsiye ederiz. web sitesi sahibi olanların bu sitelerini yönetebilmek, daha doğrusu hostinglerini yani sunucularını yönetebilmek için kullandıkları panellerden birisi olan Cpanel kullanım kolaylığı ile rakiplerinin önüne geçmektedir. Bu kapsamda piyasada yer alan diğer panellerin önüne geçen Cpanel ile neler yapacağınıza da aşağıda kısaca değindik.

Yapılabilecekler

Kontrol paneli içine girdiğinizde göreceksiniz ki son derece kullanışlı ve kolay bir arayüz sizleri karşılamaktadır. Bu panel içerisinde Türkçe dil desteğinin de olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bu kapsamda panel içerisinde ödemelerinizi, sitenize ait e maillerinizi, site trafiklerini, pazarlama araçlarını ve site dosyalarını görebilirsiniz. Aslında panel içerisinde yer alan hususlar bunlarla da sınırlı değildir. Ancak kullanmaya başladıkça daha çok keşif yapabilir ve diğerlerini de tam olarak anlayabilirsiniz. Avantajları

Bu panelin avantajları arasında en önemlisi elbette ki pratik olmasıdır. Aslında son derece basit olan işlemler için her seferinden kod yazmanıza gerek kalmadan sitenizi yönetmeniz bu sayede mümkün olacaktır. 

Ayrıca grafiksel bir tarzının olması da sizlere sunduğu verileri daha iyi analiz edebilmenize katkı sunacaktır. 

Bir diğer avantajı ise panelin Türkçe olmasıdır. Bu sayede hiçbir yabancılık çekmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Satın Alma

Eğer sizler de bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız bu durumda sitemizden Cpanel lisans satın alma işlemi yaparak kontrol panelinize kavuşabilirsiniz. Bu kapsamda firmamız size en uygun fiyatı sunacak ve kullanım noktasında da gerekli destekleri sağlayacaktır. Ayrıca takıldığınız hususlarda da dilediğiniz zaman yardım isteyebilir ve böylelikle de hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Sizleri de kısa süre içinde aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!