ykleniyor

Cpanelin Özellikleri Nelerdir?

Sizlere bu yazımızda Cpanelin özellikleri hakkında birtakım bilgiler sunacağız. Bu bilgilerm ışığında Cpanelin ne olduğunu öğrenecek ve satın almak isteyip istemediğinize de karar vereceksiniz.

Özellikleri 

Cpanel siteniz ile ilgili birçok işlemi yapmanıza olanak tanıyan bir kontrol panelidir. Öyle ki bu panel sayesinde kodlama yapmadan birçok işleminizi yapabilmeniz mümkün olmaktadır. E Mail Oluşturma 

Bu panel sayesinde sitenize özel e mail oluşturabilir ve sitenizde kullanabilirsiniz. 

Site Trafiği

Sitenize ait birtakım veriler bu panel sayesinde sizlere sunulmaktadır. Bu verilerin başında ise sitenizin tıklanma sayıları gelmektedir. Bunları kontrol ederek sizler de sitenize yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. 

Kod Kopyalama

Hazır bir şekilde bulunan kodları sitenize kopyalayarak sizler de web sitenizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Alt Domain

Bu panel sayesinde bulunan hostinginize yeni bir alt domain eklemeniz mümkün olacaktır. 

Bunlar gibi daha birçok hususu Cpanel ile yapabilirsiniz. Bu kadar önemli özelliklere sahip olan bir panele sahip olmak için ne yapmanız gerekmektedir? bu sorunun cevabı son derece basittir. O da firmamızla iletişime geçmektir. Zira firmamız Cpanel lisans satışı yapmaktadır. Bu sayede almış olduğunuz hostingi yönetebilmek için son derece pratik olan panel kullanma yolunu orijinal bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Bunun için sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Böylelikle personellerimiz sizleri daha ayrıntılı bir şekilde bilgilendireceklerdir. Eğer merak ettiğiniz başka hususlar da var ise bu durumda personellerimize danışarak da daha etkili cevaplar edinebilirsiniz. Üstelik sürekli olarak destek vereceğimizi de unutmamanızı tavsiye ederiz. böylelikle nerede başınız sıkışır ise bizlerden destek alabilir ve sorunun üzerinden gelebilirsiniz. Piyasadaki en kaliteli panel için bizleri aramanızı bekliyoruz. Sizleri de aramızda görmek bizleri oldukça memnun edecektir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!