ykleniyor

E Ticaret Sitesi Tasarımları

Eğer ticaret ile uğraşıyorsanız kendinizi daha da ilerletmek ve sanal dünyada da yer almak için e ticaret sitesi sahibi olmak kaçınılmaz olmaktadır. Ancak kodlama bilgisine sahipseniz dahi bu tasarımları oluşturmak bir hayli zaman almakta ve dolayısıyla da yorucu olmaktadır. Bunun yanı sıra piyasada yer almanızı da geciktirmektedir. İşte bunun önüne geçebilmek için sizlere e ticaret sitesi tasarımı yapmaktayız. İsterseniz bu kapsamdaki hizmetlerimize beraberce bir göz atalım.

Çeşitli Modüller

Etkin bir şekilde pazarlama yapabilmek için bazı ürünleri farklı şekillerde ön plana çıkarmak gerekmektedir. Bu kapsamda ürünlere kırmızı zemin üzerinde indirim yazılarını ekleyebilmekteyiz. Bununla birlikte indirim süresi belirleyerek geri sayım sayacını aktif hale getirmekteyiz. Bu sayede kişilerin indirim süresini kaçırmadan alışveriş yapmalarını da sağlamaktayız.Ürün Karşılaştırma

Diğer bir modül ise ürünler arasında karşılaştırma yapabilmeyi sağlayan modüldür. Bu sayede müşterilerin daha kolay tercih yapabilmeleri sağlanmaktadır. Bu da sizlere ekstra kazanç olarak dönecektir.

Ürün Bilgileri

Modüller arasında ürünün fotoğrafını koyabileceğiniz ve altına da bilgilerini yazabileceğiniz bir modül en kullanışlısı olmaktadır. Web tasarımlarımızda bu hususa ekstradan önem vermekteyiz ve böylelikle sitenizi daha kaliteli bir seviyeye çıkarmaktayız.

Ödeme Modülleri

En önemli modüllerden birisi elbette ki ödeme modülü olmaktadır. Bu modül ile birlikte her bankadan her kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Taksit ya da peşin ödeme seçeneği ile birlikte müşterilerinize ödeme kolaylıkları sağlayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerden biran evvel faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Personellerimiz taleplerinizi incelemeye alacak ve en kısa sürede sizlere web tasarımlarımızı iletmek üzere çalışmalara başlayacaklardır. E ticaret sitenize kavuşmanız ile birlikte satışlarınızda ciddi manada artışlar yaşanacağını da tekrar ifade etmiş olalım.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!