ykleniyor

Hosting ile Birlikte Cpanel Verilmedi Ne Yapmalıyım?

Cpanel hosting yönetimi için olmazsa olmaz hususlar arasında yer almaktadır. öyle ki site kontrolünü son derece kolaylaştıracak olan bu panel hostingler tarafından ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Ancak bazı sunucular paketlerini verirken fiyatları düşük tutmak ve daha fazla kar elde etmek için Cpaneli ücretsiz vermemektedirler. Bu durumda ne yapacağınızı merak ediyorsanız hiç endişelenmenize gerek yok zira firmamız sizlere yardım edecektir. 

Cpanel Lisans Satışı

Orijinal Cpanel kullanmak istiyorsanız bu durumda birçok özelliği de bünyesinde barındırması gerektiğini unutmayınız. Her hosting tarafından üç aşağı beş yukarı aynı özelliklerde sunulan bu paneller arasında Türkçe dil desteği olanları tercih etmeyi de unutmayınız. 

Ayrıca Cpanel’e alternatif olacak birtakım diğer paneller de bulunmaktadır. örnek olarak verecek olursak Plesk, Direct Admin, Vdeck vb. paneller bulunmaktadır. Ancak belirtmek gerekir ki bunlar arasında en iyi olanı Cpanel olmaktadır. Bu konu hakkında birçok kullanıcı ve webmasterın da fikir birliğine vardığını ifade etmek isteriz.Eğer sizler de Cpanel satın almak istiyorsanız bu durumda firmamızdan gerekli destekleri alabilirsiniz. Bu kapsamda orijinal Cpanel lisans satışı yapan firmamız sizlere en uygun fiyat ile kaliteli bir panel temin edecektir. Böylelikle sitenizi yönetmeniz çok daha kolay olacaktır. 

Cpanel Eğitimi

Panelin içine girdiğinizde sizler de göreceksiniz ki kullanımı son derece basittir. Uygulama sizleri adeta tabela varmış gibi yönlendirecektir. Ancak bununla birlikte eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız firmamızdan da gerekli destekleri alabilirsiniz. Bu sayede çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Buna rağmen takıldığınız hususlar olur ise iletişim sekmesinde yer alan bilgilerden bizlere ulaşarak gerekli bilgileri bizlerden talep edebilirsiniz. En kısa sürede sizlere geri dönüş yapılacaktır. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!