ykleniyor

İşte Google Adwords Anahtar Kelime Planlayıcı Ayrıntıları

Google Anahtar kelime planlayıcı sizlere ücretsiz bir şekilde istatistiksel veriler sunmaktadır.

Kelimelerin aranma hacimleri, tıklama başına maliyetleri ve benzeri konularda sizlere raporlamalar yapmaktadır.


Google Anahtar Kelime Planlayıcı

Hedef kitlenize kolay ulaşabilmenin önemli kriterlerinden biri de doğru anahtar kelime kullanımıdır. Oluşturulacak kampanyaların, yapılacak SEO çalışmaların başarıya ulaşabilmesi ve sitenizin iyi bir trafik sağlaması için seçeceğiniz anahtar kelimeler çok önemlidir. Arama motorlarına doğru bilgi verebilmenin ve kullanıcıları doğru bilgilendirmenin yolu da doğru anahtar kelime seçiminden geçmektedir.

Anahtar kelime seçiminin ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Peki, hangi anahtar kelimenin içeriğinizi daha iyi temsil ettiğini nereden bileceksiniz? Hangi anahtar kelime ürününüzü daha iyi tanımlayabilecek? Hangi anahtar kelimeler hizmetinizi daha iyi özetlemenize yardımcı olacak? Bu soruların yanında bilinmesi gereken diğer bir durum ise; seçeceğiniz anahtar kelimenin aylık aranma oranının ne kadar olduğunu nasıl bileceksiniz? Tüketicilerin arama davranışlarını nasıl anlayacaksınız?

Tüm bu sorulara yanıt bulabilmeniz adına, yol gösterici niteliğinde olan ‘Google Anahtar Kelime Planlayıcı’ aracı size yardımcı olacaktır. Google Anahtar kelime planlayıcı sizlere ücretsiz bir şekilde istatistiksel veriler sunmaktadır. Kelimelerin aranma hacimleri, tıklama başına maliyetleri ve benzeri konularda sizlere raporlamalar yapmaktadır.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!