ykleniyor

Karapürçek Web Tasarım

Karapürçek Web Tasarım

Web sitesi sahibi olmak ve ya sahip olduğumuz web siteyi geliştirerek, kullanışlı bir hale getirmek hemen herkesin hayalidir. Kimisi bu hayali, Web’in giderek büyüyen ekonomik gücünden pay edinmek için, kimiyse faydalı bir şeyler yapmak için kurar. Ancak, günümüzde var olan milyonlarca web sitesi arasından, fark edilip, bu hayallerinizi gerçekleştirmek kolay iş değildir. Bunun için, diğer milyonlarcasına göre fark yaratacağınız içerik ve tasarımlara sahip olmanız gerekmektedir. İşte tam olarak bu noktada Sakarya web tasarım size vereceği hizmetle, sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırabilir.

Araştırmalara göre, web ortamında bulunan site sayısı günümüzde 150 milyondan fazladır. Ve bu sitelerin çoğu pasif durumda, yani çöp sitelerdir. Sizde sitenizin, diğer çöp linklerle aynı kategoride bulunmasını istemiyorsanız, hemen şimdi Karapürçek web tasarım ile irtibata geçerek, hayallerinize giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Sahip olduğumuz referanslar ve geniş portföyümüz daha ilk andan itibaren bizi tercih etmeniz için bir nedendir. Ayrıca web siteniz için çalışırken, projemizi sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Özgüven sahibiyiz, ancak bu özgüvenimizin anlamı sizin istek ve arzularınızı görmezlikten gelecek bir ukalalık seviyesinde değil, ne yaptığını bilen ve kendinden emin bir şekilde yapmamızdır. 

Web Tasarım İşlemi

Web Tasarım Karapürçek olarak web tasarım işleminde belli bir rota izliyoruz bu rota kısaca şöyledir.

Öncelikle karşılıklı olarak haklarımızın ihlal edilmemesi, ve siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için web tasarım sözleşmesi imzalıyoruz.

Web sitenize dair argüman ve dokümanları alıp, hayalinizde ki web sitesini sizden dinliyoruz.

Daha sonra hayal ve beklentilerinizi yansıtan bir projeye başlayıp, bitiriyoruz.

Bitirdiğimiz projeyi siz müşterilerimize sunuyor, tüm ayrıntılar müşterinin istediği gibi olana dek, memnuniyet sağlanana dek bu işleme devam ediyoruz.

Ürettiğimiz tasarım tarafınızdan onaylandıktan sonra, alt sayfalar içinde benzer bir çalışma yürütüyoruz.

Ve tüm bu süreçlerde devamlı sizinle iletişimde olup, web tasarımınızla alakalı sizleri bilgilendiriyoruz.

Tüm proje tamamlandıktan sonra web tasarım hazır hale geliyor ve istediğiniz takdirde, aynı anda yayına başlıyor.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!