ykleniyor

Sakarya Marka Tescil

Sakarya Marka Tescil

Sakarya marka tescil hizmetimiz ile sizi dünya çapındaki tüm tehlikelerden koruyacak ve marka tescil sürecinde her daim yanınızda olacak bir hizmet ile sürecinizi destekleyebilirsiniz.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Biz rekabet şartları katma değer unsurları ile fark edilmenizi, rekabet şartlarında kendi markalarını oluşturmanızı, tercih edilen markaların rakipleri karşısında önemli avantajlar elde etmenizi ve karlılığınızı sürekli kılmanızı sağlıyoruz.


Marka Tescil Süreci Boyunca Yanınızdayız

Sakarya marka tescil hizmetimiz ile marka tescili için başvuru işlemlerinizden hukuki süreç yönetiminize, marka analiz ve araştırmadan, markanızın ticari değere dönüştürülmesine kadar ihtiyacınız olan her aşamada, hem yurt içi hem de yurtdışı marka takip ve markanızın korunmasında hizmet vermekteyiz.

Rekabet Üstünlüğü Kazandırıyoruz!

Entelektüel sermayenize ve değerlerinize sahip çıkmanızı sağlıyor; rakip firmalarınız karşısında rekabet üstünlüğünü elinizde tutmanızda size yardımcı oluyoruz. Sakarya marka tescil hizmetimiz ve bu hizmetimizin fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişim kanallarımız vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz; sizi bilgilendirmekten ve sizin ile çalışmaktan memnuniyet duyarız. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!