ykleniyor

Sakarya Web Tanıtım

Biz Kimiz?

Bizler, Sakarya Web firması olarak tasarım ve yazılım geliştirme alanlarında hayal gücünü ve teknolojiyi bir araya getirerek; kalite, özgünlük ve doğru çözüm ilkeleri doğrultusunda dijital hizmetler sunan bir web sitesiyiz. Bizler sadece kurulduğumuz bölgede değil, hizmet sunduğumuz her yerdeyiz. Kapasitemizi ise sizlerin talepleri belirler. Her biri alanında uzman ve yaratıcı çalışanlarımızla sizlere çözümler sunmak için buradayız. 

Ne Üretiyoruz?

Sakarya Web ekibi olarak sizlere hayalinizdeki web sitesini tasarlıyoruz. Özel hayatınızı taşımak istediğiniz bir site... Online satış yapmak istediğiniz bir site... Sizlere yazılımlar geliştiriyoruz. Bankacılık sektöründe güvenliği sağlayan bir yazılım... Şirketinizin yönetimini kolaylaştıracak bir yazılım... Sizler için grafikler tasarlıyoruz. Şirketinizin logosu olarak kullanacağınız bir tasarım... Broşürlerinizde kullanacağınız bir tasarım... Bütün bu hizmetlerimizde her bir müşterimize özel hissettirmeye ve yaratıcılığı her alanda kullanmaya özen gösteriyoruz. 


Ne İstiyoruz?

Sakarya Web sitesi olarak sizlere sunduğumuz bir hizmet daha sonra sunacağımız hizmetin referansı olmasını istiyoruz. Dijital alanda, kalite ve hizmet sonrası memnuniyet ilkelerini bir araya getirip, her yeni güne “daha iyi nasıl olabiliriz” sorusunu sorarak başlayıp, yakın vadede Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en başarılı web tasarlama ve yazılım geliştirme ekibi olmayı hedefliyoruz. Bizler bu yolda hızla ilerlerken, kendimizi değiştirmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Çünkü bizler,  yenilikçiliği ve yaratıcılığı referans alıyoruz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!