ykleniyor

Sakarya Web Tasarım

Sakarya Web Tasarım

Web tasarım uygulamasının temel amacı bir web sayfasını o sayfanın amacına uygun olarak tasarlamaktır. Sakarya web tasarım olarak projenizi büyük bir titizlikle inceleyip, istediğiniz ve sayfanıza uygun şekilde web tasarımınızın oluşumunu gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal ya da kişisel web siteleriniz için web tasarım hizmetinin yanı sıra, sayfanızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sunmaktayız.

Web tasarımını, yazılımını ve SEO çalışmalarını yaptığımız sayfalarınızı oluştururken özgün ve yaratıcı fikirler ortaya koyarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda amacımız web sitenizi aramalarda en üst sıraya çıkarmaktır. Sitenizin ihtiyacına yönelik sunduğumuz hizmetlerle sayfanızı ilk sıralara taşımak öncelikli amacımızdır.  

Web Tasarım Nedir?

 

Web tasarım kişi ya da kurumların kendi hizmetlerini pazarlamak amacıyla kullanıcılara sunacağı web sitesinin yazılım ve görsel tasarımlarının oluşturulması işlemidir. Özellikle web sitesini ticaret amaçlı olarak kullanan kişilerin web tasarımları sayesinde ticari başarılarının arttığı gözlemlenmiştir. Kişilerin web sitesi aracılığı ile kurumlara ulaşması ticari güvenilirliği arttırmaktadır. Bu da başarıyı beraberinde getirir.

Web tasarımı ile yapılandırılan sitenin güvenilirliği arttığı gibi popülaritesi de günden güne artmaktadır. Burada tasarım aşamasında planlamanın doğru yapılmış olması gerekmektedir. Bu aşamada profesyonel bir destek almanız beraberinde başarıyı getirecektir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübemizle Sakarya web tasarım olarak alanında uzman ekibimizle birlikte siteniz ve sizin için en uygun tasarımın oluşmasını sağlamaktayız.

Web Yazılım Nedir?

 

Web yazılım siteyi kullananların, sitenin içeriklerini düzgün bir şekilde görüntülemesini sağlamak amacıyla arka planda oluşturulan bir yapıdır. Bu yapılar arka planda çeşitli kodlamalar yapılarak oluşturulmaktadır. Kodlamada yapılacak herhangi bir hata aynı zamanda kullanıcının ekranında da bazı görüntü sorunlarına yol açabilmektedir.  Aynı zamanda bu yazılımla birlikte bazı siber saldırıların da önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Bu yüzden de sitenin yazılımı oluşturulurken profesyonel destek alınması ileride oluşabilecek saldırılara karşı da önlem alınmasını sağlayacaktır.

İyi bir web yazılımı ve web tasarımı beraberinde başarıyı da getirecektir. Web sayfanızın üst sıralarda yer alması ve düzenli bir yapıya sahip olması, ziyaretçilerin ilgisini çekecektir. Ayrıca itibarınız ve güvenilirliğiniz için de aynı durum söz konusudur. Bu da başarının ilk anahtarına sahip olduğunuz anlamına gelir.

Web Yazılımı Hangi Alanlarda Kullanılır?

 

Web yazılımı günümüzde karşımıza çıkan birçok alanda kullanılmaktadır. Web siteleri ve e-ticaret siteleri dışında web aracılığı ile oynanan oyunlarda, takip programları, işletme otomasyonları ve ihtiyaca göre daha pek çok alanda kullanılabilmektedir.

Web yazılımlarında kullanılan bir dil bulunmaktadır. Bu dilleri kullanarak istediğiniz her alanda projeler oluşturmanız mümkündür. Web yazılımlarında kullanılan diller şunlardır;

·         HTML,

·         Net,

·         PHP,

·         Javascript,

·         JSS,

·         Python,

·         CSS.

Bunlardan en temeli diyebileceğimiz yazılım dili HTML’dir. Hatta bunun için metin işaretleme dili demek daha doğru bir tanım olacaktır.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

 

Web tasarımı için profesyonel bir yardım almanız sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır. Fakat genel hatlarıyla bir web tasarımı yapabilmek için nelere ihtiyacınızın olacağını paylaşabiliriz.

·         Öncelikle Web siteniz için bir hosting hizmeti yani barındırma hizmeti edinmelisiniz.

·         Web sitesi kurulum aracı edinmelisiniz. ( Tam da bu noktada profesyonel bir yardım almanız daha kalıcı bir çözüm olacaktır. )

·         Şimdide web sayfanızda bulunmasını istediğiniz içeriklerinizi eklemelisiniz.

Web sitesi tasarımınızı profesyonel yardım almadan hazırlamaya karar verdiyseniz aşağıdaki bilgileri göz ardı etmeyin.

·         Amacınıza yönelik sadelikten yana bir çalışma gerçekleştirmeye özen gösterin.

·         Görsel ya da metin bazında gereksiz karmaşadan uzak durun.

·         Ana sayfanızda yer alacak sloganınızı belirleyin.

·          Çok fazla göz yoracak renk ve temalardan kaçının.

·         Sayfalar arasında karmaşa olmamasına özen gösterin.

Profesyonel Web Sitesinde Bulunması Gereken Özellikler

 

Profesyonel ve ömürlük bir web sitesi için öncelikle web sitesi tasarımınızı oluşturmalısınız. Tasarım aşaması bittiğinde taslağınızı kolaylıkla yazılıma dönüştürebilirsiniz. Bunun için profesyonel yardım alırsanız size bu konuda siteniz için uygulayabileceğiniz örnek taslaklar oluşturacaktır. Profesyonel yardım alsanız bile kafanızda web sitenize dair fikir oluşması açısından aşağıdaki bilgilere dikkat etmelisiniz.  Aşağıda profesyonel bir web sitesinde bulunması gereken özellikler yer alıyor.

·         Hızlı olmalı,

·         Tasarımı mümkün olduğunca sade olmalı,

·         Kullanılan tüm tarayıcılara uygun olmalı,

·         Tasarımı size özel olmalı,

·         Güncelliğini korumalı,

·         Sitenizin sayfaları arasında dolaşımın karmaşık olmaması.

Web Tasarım Ne İşe Yarar?

 

İyi bir şekilde tasarlanmış web tasarımı ile siteniz için başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Aşağıda profesyonel bir şekilde tasarlanmış web sitesinin size ne gibi yararlar sağlayabileceğinden bahsedeceğiz.

·         Seo uyumlu bir çalışma ile sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

·         Sitenizin ziyaretçi sayısını arttırabilirsiniz.

·         Sitede satış yapıyorsanız satışlarınızı arttıracaktır.

Özellikle web siteniz üzerinden satış yapıyorsanız, ilk sıralarda yer almanız müşterilerinizin gözünde de itibar kazanmanızı sağlayacaktır. Böylelikle kullanıcı sayınızın da arttığını fark edebilirsiniz. 

Sakarya web tasarım küçük ya da büyük olan tüm işleri öncelikle bir strateji belirleyerek planlı ve programı bir şekilde yapmaya başlar. Kurumsal veya kişisel amaçlarla oluşturulmuş olan Web tasarımlar, müşterilerimiz ile birebir
görüşmeler ayarlanarak tasarlanmaktadır. Bu görüşmeler neticesinde müşterilerin beklentilerini karşılama ve ihtiyaçlarını yerine getirme öncelikli prosedürlerimiz arasındadır. Bu doğrultuda doğru tasarımlarla firmamız tarafından müşteri beklentileri karşılanmaktadır. 

Firmamız Sakarya merkezli olmak üzere uzun bir süredir Web tasarım yapmakta ve yıllardır süren tecrübelerine dayanarak sektörde uzmanlaşmış bir kadrodan oluşmaktadır. Bu uzman kadromuz sayesinde hayalini kurduğunuz tasarıma ulaşmanız oldukça kolaydır. 


Profesyonel Web Tasarım Hizmeti 

Sakarya Web tasarım teknolojik gelişmeleri takip ederek, aynı zamanda son teknolojileri kullanarak tasarım yapmaktadır. Profesyonel bir tasarım hizmeti veren firmamız, istediğiniz her alanda ve birçok dilde tasarım yapabilmektedir. 

İhtiyaçlarınıza göre belirlemiş olduğunuz doğru bir Web tasarım sayesinde uzun bir süre hiç sorun yaşamayacağınız bir tasarım oluşturabilir ve sektörde ilerleme kaydedebilirsiniz. Hem ihtiyaçlarınızı düşünerek hem de son teknolojilere bakılarak üretilen bir tasarım siteniz ihtiyaçlarınızı uzun zaman karşılayacak ve sayfanızı tekrar tekrar yenilemenizi engelleyecektir. Seçtiğiniz tasarım sizi istediğiniz bilgiye kısa yoldan götüren, estetik olarak uygun görünümlü ve kullanışlı aynı zamanda kullanılabilir Web tasarımlar yapmayı amaçlamalıdır. Sakarya Web tasarım olarak tüm bu beklentilerinizi karşılayacak uygun profildeki tasarımlarla hizmetinizdeyiz. 

Sakarya Web tasarım

Sakarya web tasarım alanında, Sakarya web tasarım hizmeti Sakarya'da; Sakarya ve Sakarya'nın yanı sıra Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde müşterilerine kurumsal web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Sakarya web tasarım olarak önceliğimiz hizmet verdiğimiz alanlarda arama motorlarında ilk sıralarda yer almalarını sağlamaktır. Ajansımız, müşterilerine kurumsal bir kimlik kazandırmak için online platformlarda ve web servislerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin doğru hedef kitleye ulaşması ve internet dünyasında başarılı bir kimliğe sahip olması için hizmet kalitesini sürekli geliştirmektedir.

Sakarya web tasarım ajansı; web tasarım, mobil uyumlu web tasarım, e-ticaretçözümleri (e-ticaret siteleri), aramamotoru optimizasyonu (SEO), web sitesi içerik yönetim sistemi (CMS), sosyal medya danışmanlığı, görsel ve kurumsal kimlik sunmaktadır. Sakarya web tasarım; Web tasarım projelerinde web yazılımının kriterlerine göre doğru kodlama ve tasarımlar yapın. Web Sitesi Hız Testi Google PageSpeed ​​Insights: GTmetrix, web sitesi altyapı analizlerinde dünya standartlarının üzerinde site açılma hızları değerlendirme puanları elde ederek web tasarımda müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Şirketimiz, web sitelerini güncel tutan ve müşterilerimize sunan kullanışlı bir web sitesi yönetim sistemi geliştirmiştir. Bu sayede müşterilerimiz yönetim panellerinden web sitelerine kolayca içerik ekleyebilir ve istedikleri değişiklikleri kolaylıkla yapabilirler. Sakarya web tasarım ajansı olarak; Web tasarımları teslim edildikten sonra müşteri destek taleplerini hızla inceler ve mümkün olan en kısa sürede yanıt veririz.

Sakarya Web Tasarım olarak sorularınızı cevaplıyor ve çözüyoruz. Sakarya web tasarım; Sakarya web tasarım firması, web tasarım ve yazılım geliştiricisi. Web projelerinin kalitesini belirleyen en önemli faktör geliştirme, açık altyapı ve sürekliliktir. Hizmet verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlar bu gelişme ve sürekliliğin sonucunda web dünyasında yenilenecek, büyüyecek ve gelişecektir. Profesyonel olarak en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunsanız bile, sunduğunuz hizmeti potansiyel müşterilerin bilgisine sunmadıktan sonra şirketinizin sürekliliğinin ve büyümesinin sağlanması mümkün değildir. Web tasarımı çağımızın olmazsa olmaz koşullarından biridir. Küçük, orta ve büyük kuruluşların artık kendi özel İnternet adresleri var. Yaygın ve bilinen tanıtım araçlarının artık yeterli olmadığı günümüzde, yeni nesil tanıtım aracı olarak öne çıkan bir forma başvurmak durumundasınız; web siteleri. Web sitesi bilgisi - sizi rakiplerinizden farklı kılar!

Tasarımda Altın Kural: Web Sitesinde Sahip Olması Gerekenler

Herkes bir web sitesi oluşturur, ancak size özel bir web sitesi elde etmek çok zordur. Ekibimiz, farkındalık yaratan web siteleri için 24 saat çalışıyor. Menü ve içerik oluşturma - Ürünler ve hizmetler kategorize edilmeli ve öğretici bir şekilde açıklanmalıdır. İletilecek mesajı anlamayan müşteri siteden ayrılabilir. Kullanıcıları web sitenizde tutmak için benzersiz ve ilgi çekici içerik oluşturmanız gerekir.

Tasarım: Web sitesine yönelik grafik çalışmalar, özgün ve özgün kurumsal planlar, firmanızın kimliğini yansıtacak tanıtım filmleri hedef kitlenizi etkilemenizi sağlayacaktır. Web siteleri incelendiğinde firmaya ait olmayan görsel ve içeriklerin kullanımının kurumsal kimliğe zarar verdiği görülmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için dinamik ve yaratıcı tasarımlar yapılmalıdır.

SEO - Web sitelerinin amacı, arama motorlarında ilk sıralarda yer alarak daha fazla kişiye ulaşmaktır. Arama motoru optimizasyonunun karşılığı olan SEO, sektörünüze göre sizi hedef kelimelerde ilk sıralara çıkaracaktır. Eğer zirveyi hedefliyorsanız, bir SEO hizmeti almalısınız. Arama motorlarının mantığına uymayan siteler olarak unutulmak ve kaybolmak istemezsiniz. Menü ve içerik + tasarım + seo = başarı farkı sektör lideridir üst düzey başarı Kalıptan çıkın! - Kurumsal fotoğraflarınızı ve videolarınızı kullanın! Hemen hemen her web sitesinde Google görsellerinden fotoğrafların arandığını ve kullanıldığını görüyoruz. Ancak, ticari başarının sırrı, site sayfalarınızı kendi fotoğraf ve videolarınızla donatmakta yatar. Müşterilerinize ve ziyaretçilerinize firmanız hakkında yeterli ve doğru bilgi verebilmek için mutlaka kurumsal film çekimleri ve tanıtım filmleri yapmalısınız. Firmanızı kendi görsellerinizle tanıtın! Unutmayın, web siteniz bunu yansıtır.

İşletmenizin Üstlere Çıkmanızda En Büyük Destekçiniz

Teknolojiye ve gelişen ihtiyaçlara kolayca cevap vermenizi sağlayan, işletmenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan, kullanıcıya hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve teknoloji gereksinimlerini karşılamanızı sağlayan, kaliteli ve görsel bir altyapı ile bireysel ve kurumsal web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Hedef kitlenizin zihninde kolaylıkla bulabileceğiniz tasarım. Oluşturduğumuz her web sitesi için özel bir admin paneli hazırlayarak, kullanımı zor panel yapısından uzaklaşıyor ve web sitelerinizi dinamik olarak güncelleyebilmenizi sağlıyoruz. Web sitelerinizi CMS panosu aracılığıyla 7/24 herhangi bir çevrimiçi platformdan güncelleyebilirsiniz. Herhangi bir işletmenin sunduğu hizmet türü ne olursa olsun, müşterilerinizi çekmek için tasarlanmış bir web sitesi esastır. Bu sayede ona daha hızlı ulaşabilir ve işletmenizin müşteri potansiyelini artırabilirsiniz. Gerekli faydayı sağlamak için web tasarımının uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Sakarya web teknolojileri olarak profesyonel tasarımcılardan oluşan ekibimiz, müşteri profiline göre tasarlanmış modern web tasarımları sunmaktadır.

İşletmenizin özellikleri ve aradığınız kriterler hakkında uzmanlarla iletişime geçip bilgi verdikten sonra kısa sürede geri bildirim alabilirsiniz. Günümüzde mobilden yapılan işlemler, web sitesi üzerinden yapılan işlemler kadardır. Bunun bilincinde olan girişimciler, işlerine değer katmak için mobil uygulamalar oluşturmuşlardır. Mobil uygulama ile müşterilere ulaşma potansiyelinizi artıracaksınız. Bu hizmetler işinize daha güvenilir bir hava katacaktır. Güvenilir ticaret ilkesini benimsemiş firmalar web sitelerim ile iletişime geçerek bu durumu çözebilirler. Sakarya e-ticaret E-ticaret teknolojisi geliştikçe daha yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Müşteriler artık mağazadan mağazaya gitmek yerine nerede oturduklarını, beğendiklerini ve kapılarına kadar geldiklerini bulmak istiyor. E-ticaret ile işlerini büyütmek isteyen firmaların yanlış yönlendirmeleri nedeniyle e-ticaretten maksimum verimi alamamakta ve vazgeçebilmektedirler. E-ticaret yapılacaksa Sakarya Web Tasarım gibi konusunda uzman danışmanlık firmalarının dikkat etmesi gereken bir alandır. E-ticaret sistemi sadece bir web sitesi olarak düşünülmemelidir. Bir e-ticaret sitesi kurduğunuzda artık o sizin sanal mağazanızdır. Mağazanızı en etkin şekilde işletmeniz ve daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlamanız gerekiyor.

Sakarya Web Tasarım, e-ticaret sitelerini sosyal medya ile entegre ederek kısa sürede daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. E-ticaret sistemlerimizde en kolay ve en güvenli ödeme yöntemlerini seçiyor ve tedarikçilerinizden ürün transferi için XML entegrasyonları kullanıyoruz. Ayrıca güvenli ödeme için SSL sertifikası hizmeti sunuyoruz. Sakarya e-Ticaret olarak yapmış olduğumuz birçok referansa bakarak kalitemizi ölçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sakarya'da bir web tasarım ve dijital medya pazarlama şirketi arıyorsanız, firmamız ulusal ve uluslararası referanslarınız ile size en iyi web tasarım hizmetini sunmaya hazırdır.

Sakarya Web Tasarım firması olarak tasarımını ve kullanıcı paneli ile web tasarım hizmetini sunduğumuz, akıllı cep telefonları ve tabletler ile uyumlu, güncellenebilen tasarımlar yapmaktayız. Google arama sonuçlarında ilk sırada yer almak ister misiniz? Ardından, Google arama optimizasyonundaki en son trendlere uygun, mobil ve tablet uyumlu bir tasarıma (mobil uyumlu web siteleri) sahip olmanıza yardımcı olabiliriz. İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya Kocaeli ve birçok ilde web tasarım hizmeti vermiş bir web tasarım firması olarak önce firmanızı ve işlerinizi tanıyor, isteklerinizi anladıktan sonra sektörünüzdeki firmaları analiz ediyor ve sizlere ulaştırıyoruz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!