ykleniyor

Sakarya'da Seo Ufku

İnternet dünyasında arama motorunun önemi büyüktür. Arama motoru optimizasyonunda profesyonel olan Doğru Tanıtım ekibi uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeleriyle firmanızı üst sıralarda çıkararak önemli bir rank pozisyonunda olmasını sağlar.


Aramalarda üst sıralarda yer alın

Doğru tanıtım öncelikle web sitenizin analizini yapar. Analizin ardından eksiklikleri belirler ve SEO uyumlu olması için sitenizin yeniden düzenlenmesini sağlar.

Arama motoru ve google optimizasyonu sonrası arama motoru web sayfanıza uğrayarak yeniden düzenli bir şekilde indexlenmesi sağlanır. Indexleme tamamlandıktan sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir yapılandırma gerçekleştirilebilir .

Doğru Optimizasyon hizmetimiz web sitenizin arama motorlarında geçici bir süre değil sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlar.


İş Adımların Kualları

We truly care about our customers

1.)Web Sitesi Analizi Kuralı
Web sayfanızın analizi yapılır. Yapılan analizden sonra eksiklikler belirlenir ve SEO uyumlu olması için adım adım yapılacaklar listelenir.
2.)Site Optimizasyonu Kuralı
Belirlenen eksiklikler sitenizin HTML tarafında yeniden kodlanmaya başlanır.
3.)Arama Motorlarına Kayıt Kuralı
Sitenizin arama motorlarına kaydı yeniden yapılır. Gerekirse sitenizin katalog ve portal kayıtlarınıda uzmanlarımız gerçekleştirir ve detaylı bir dökümantasyon oluşturulur.
4.)Takip Kuralı
Yapılan bu işlemlerin kalıcı olması için düzenli olarak firmamızda yer alan uzmanlar güncel olarak sayfanızın SEO raporlarını haftalık olarak çıkarır ve yeniden yapılanma tamamlanmış olurHizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!