ykleniyor

SEO Araçları

SEO hakkında az çok bilgi sahibi olduğunuzu varsayarak SEO araçları hakkında birtakım açıklamalara gireceğiz. SEO çalışmalarındaki amaç arama motorlarında üst sıralara çıkmak olmaktadır. Ancak bunu yaparken neyde iyi neyde kötü olduğunuzu bilerek bir plan ortaya koymanız gerekmektedir. işte SEO araçları bu konuda sizlerin en büyük destekçisi olacaktır. Bu araçlardan kimileri ücretli olurken kimileri de ücretsiz hizmet vermektedir.

Google Analytics

Öncelikle belirtmek gerekir ki ülkemizde arama motorları alanında piyasaya %90 oranında Google hakimdir. Bu sebeple Google Analytics SEO araçları arasında en önemli yeri almaktadır. Bu kapsamda bu adresten sitenizi ziyaret eden kişilerin sayısını, nereden ziyarete geldikleriniz, sayfanızda ne kadar kaldıklarını vb. verileri rahatlıkla elde edebilirsiniz. Üstelik ücretsiz olması da son derece önemlidir. 


Özgünlük Testi

Bir diğer husus ise paylaştığınız yazıların özgün olmasıdır. Eğer başka sitelerden kopya var ise bu durumda çok ciddi yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bunu yaşamamak için smallseotools gibi daha birçok siteden özgünlük testi yapabilirsiniz. 

Backlink Analizi

Başka sitelerden sizin sitenize doğru aldığınız yönlendirmeler yani backlinkleri öğrenmek için Serpicoseo internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Üstelik bu sitede sadece sizin verilerinizi değil aynı zamanda rakiplerinizin verilerini de görebilirsiniz. Bu sayede çok daha emin adımlar atabilmeniz mümkün olacaktır. üstelik detaylı raporlar sunması da bu siteyi popüler hale getirmektedir. 

Sonuç olarak yukarıda belirttiğimiz çalışmalara yabancı kaldıysanız telaş etmenize gerek yok zira firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Bu işlerden anlamıyorsanız veyahut da anlayıp da zamanınız yoksa sizler adına firmamız bu işlerle ilgilenecektir. En kısa süre içerisinde gerekli çalışmaları yaparak sizlere raporlayacaktır. Ardından da belirlenen süre içerisinde başarı net bir şekilde görülecek ve sizlere takdim edilecektir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!