ykleniyor

Seo ile Site Nasıl Yükselir Dikkat

Seo Haldız ne demektir sorusu çok merak edilen ve sık sık sorulan ancak her insanın farklı cevaplar verdiği bir kavramdır. 
Son derece geniş bir kavram olduğu için verilen cevapların hepsi doğru ama eksiktir. Seo arama motoru optimizasyonu demektir. 
Yani bir web siteniz varsa web siteyi sürekli güncelleştirerek ve internette tanıtarak sosyal ağlardan ve kaliteli sitelerden linkler göndererek arama motorlarında ilk sayfada çıkma ihtimalinizi arttırırsınız. 
Web sitenizin arama motorlarının ilk sayfasında çıkması demek, aranan anahtar kelimeyi kim aratırsa aratsın sizin sitenizi görebileceği anlamına gelir.
Söz gelimi okul çantası kelimesi sizin anahtar kelimeniz olsun ve Seo çalışması yaparak siteniz Google’da ilk üç sıraya çıkmış olsun. 
Arama motorunda okul çantası kelimesini arayan insanlar, mutlaka sizin sitenizi de ziyaret edeceği için, internet aleminde okul çantası denildiğinde sizin siteniz öne çıkar. 
Böylece rakipleri atlayarak hitinizi yükselttikçe ilk sıralara oturursunuz. 
Google , insanların güvendiği ve bir konu hakkında anahtar kelimeler girerek listelenen sitelere giriş yaptığı bir  aracı platformdur.
Google sitesi boş bir arama motoru barındırır fakat arka planda hangi noktadan hangi anahtar kelimelerin ne kadar arandığı kaydını tutan dev yazılımlar vardır. 
Seo alanında sitenizin ilk sıralarda çıkması demek, sitenizin ziyaretçilerinin katlanması demektir.
Seo Haldız Ne işe Yarar?
Seo sitenizi arayan ve sitenizin temeline oturttuğunuz anahtar kelimelere göre size yönlenen ziyaretçi trafiğini arttırır. 
İnsanlar sizin sattığınız bir şeyi ararlarken seo alanında sizin sitenizle karşılaşır.  
Sizin sitenize gelen ziyaretçi ya bir bilgi alacaktır ya da bir ürün satın alacaktır. Onlara ne vereceğiniz ya da satacağınız tamamen sizin elinizdedir.
Seo çalışması yaptırdığınızda rakip firmaları arama motorlarında geride bırakacağınız için, ziyaretçileri öncelikli olarak size gelir. 
Günlük hitiniz katlanmaya başlar. Firmalar sizin sitenizdeki potansiyeli görünce, Banner reklam alanları kiralamak isterler. 
Size aylık haftalık ve hatta günlük olarak belli paralar öderler. 
Bu arada Google Adsense reklamlarının gelirleri de adeta bir devlet maaşı gibi arka planda tıklanma arttıkça artacaktır. Seo size para kazandırır.
Günlük 40 organik hiti olan bir site ile 40 bin organik hiti olan aynı temalı site arasında, milyonlarca fark vardır. 
Çok hit alan sitenin satış değeri yüksektir. Çünkü müşteri potansiyeli yüksek olduğu için sitede yayınlanan reklamları gören ve tıklayan kişi sayısı da artar. 
Reklam vermek isteyen büyük firmalar, hiti yüksek olan sitelerle çalışırlar. Onlar daha çok müşteriye ulaşma hedefindedir. 
Seo çalışmaları da sitenize hit çekmeyi temel alan kısa orta ve uzun vadeli çalışmalardır.
Seo yeni müşterilere ulaşmada ne gibi faydalar sağlar?
Seo çalışması iyi yapılmış bir site, yavaş yavaş arama motorlarının ilk sayfasına ve daha sonra ilk sayfanın ilk sıralarına çıkmaya başlar. 
Bu da aranan kelimede ziyaretçi trafiğini sizin siteye çeker. Sitenize gelen ziyaretçi sayısı artmaya başlar. 
Bu potansiyeli reklam yayınlamak için kullanabilir ve yeni müşterilere bir şeyler satılmasına aracı olarak komisyonlar kazanabilirsiniz. 
Google Adsense kolunun yaptığı iş budur. Ne kadar yüksek hitli bir site varsa Google Adsense o sitede reklam yayınlamak ister. 
Sitelerini yükseltmek isteyen insanlar da kendi siteleri için banner oluşturarak sizin sitede tanıtım yapmak isterler. Bunun için size para öderler.
Neden Profesyonel bir Seo uzmanına ihtiyaç vardır?
Profesyonel olmayan bir seo uzmanı sizi hedefinize taşıyamayacağı gibi, size para zaman ve emek kaybettirir. 
En kötü sonuç budur ki bundan daha kötüsü de olamaz. Rakipleriniz hızla yükselirken siz hızla düşmeye başlayacaksınız. Ödediğiniz onca para da çöpe gidecektir.
Kötü yapılan bir seo çalışması sitenin hitini yükseltemeyeceği gibi, sitenin hitini düşürür ve Google gözünde itibar kaybettirir. 
Sahte hitler, dolambaçlı yollarla yapılan göz boyama çalışmaları ile Google ve diğer arama motorları kandırılamaz. 
O nedenle siteniz için hayati bir öneme sahip olan Seo çalışmalarını mutlaka uzmanlara yaptırınız.
Sitelerinizin hitini yükseltmek ve sizlere para kazandırmak amacıyla seo danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanız sizin yararınızadır. 
Seo danışmanlığı günümüzde artan site sayısı nedeniyle oluşan çetin rekabetten sıyrılmanızı ve sitenizi üst sıralara taşımanın yollarını bulmanızı sağlarlar.
Seo uzmanı sitenizi inceler, anahtar kelimelerinizi belirler ve sizleri bu anahtar kelimelerde yükseltmek adına işlemler yapar. 
Bu işlemler karşılığında sizden ücret talep eder. Zorlu süreç emek ve zaman isteyen bir süreçtir. 
Seo fiyatları hedeflediğiniz anahtar kelime için olan rekabet oranına göre değişir. 
Belirlenen anahtar kelimede ilk sayfaya çıkmak ne kadar zor ise, fiyat da o oranda artacaktır. 
Ucuza yapılan bir Seo faydadan çok zarar getireceği için profesyonel, kaliteli, başarılı bir Seo şirketiyle çalışmanızı tavsiye ederiz. 
Haldız Web Seo  şirketimiz sizi Seo ile üstlere taşımak için hizmet vermektedir.
İletişim formunu doldurarak Seo çalışması için ilk adımı atabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!