ykleniyor

SEO Uyumlu Web Site Tasarımı

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO çalışmalarında başarılı olabilmek için web sitelerinin de SEO uyumlu olması gerekmektedir. Bizler de bunun farkında olan tasarımcılar olarak tüm arama motorlarında başarıya ulaşacak ve arama sayfalarında üst sıralara çıkacak web sitesi tasarlamaktayız. Bu kapsamda ne gibi hizmetlerimizin bulunduğunu sizlere yazımızda ayrıntılı bir şekilde aktaracağız.

Hızlı Hosting ve Kullanışlı Domain

Eğer sunucu yani hosting ve domain yani alan adınız yok ise sizlere hızlı bir sunucuda kullanışlı bir domain adıyla birlikte site açmaktayız. Böylelikle siteniz hızlı bir şekilde açılmakta ve SEO açısından da arama motorlarından tam not almaktadır.Kullanıcı Dostu Site Tasarımı

Web site tasarımı yaparken kullanıcıların alışık olduğu ve daha çok sevdiği tasarımları ön planda tutmak bizlerin temel mantığı olmaktadır. Bu kapsamda ise işlevsel menü tasarımları sizleri beklemektedir. Ayrıca sadece ziyaretçilerinize yönelik değil aynı zamanda sizlere yönelik olarak da yönetici paneli son derece kolay ve işlevsel bir şekilde tasarlanmaktadır. Böylelikle dilediğiniz değişiklikleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mobil Uyum

SEO anlamında başarı elde etmek istiyorsanız sitenizin mobil uyumlu olması vazgeçilmez bir unsur olmaktadır. Bu kapsamda ise bizler sitenizim tüm mobil cihazlardan girildiğinde sorunsuz bir şekilde görüntülenmesini sağlamaktayız. Böylelikle ziyaretçi sayınız daha çok artacağı gibi sayfada kalma süreleri de bir hayli artacaktır.

Sosyal Medya Bağlantıları

Son olarak çok daha görünür olmak ve başarıya ulaşmak için sosyal medya bağlantıları ile ziyaretçilerin sayfanızı sosyal medyada paylaşabilmelerine olanak tanıyoruz. Böylelikle aslında organik backlink almanıza da katkıda bulunmaktayız.

Başarıya giden yolda her türlü gerekli şeyin sizlere sunulduğu web tasarımlarımız ile tanışmak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmenizi ve bizlere ulaşmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!