ykleniyor

Siteler İçin Anahtar Kelime Planlayıcıyı Neden Kullanmalıyız?

Her geçen gün artan internet kullanımı, hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. İnternet her an yardımına başvurabileceğimiz bir konuma gelmiştir. Ancak internet ortamında milyarlarca belge, bilgi, görüntü ve benzeri bir sürü içerik yer almaktadır. Peki, bu kadar geniş bir havuz içerisinde insanlar hangi içeriği okumalı? Aynı ürünü barındıran sitelerden hangisini tercih etmeli? Aslında bu soruların cevabı, kullanıcı odaklı içerik ve pazarlama yöntemleri üretmekten geçiyor. Kullanıcıyı en doğruya en hızlı şekilde ulaştırabilmek gerekiyor.

Google’da bu konuda üreticiler ve kullanıcılar arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Anahtar kelime planlayıcı ile anahtar kelime ve reklam grubu fikirleri bulabilir, anahtar kelime listelerinin performanslarını öğrenebilirsiniz. Birden fazla anahtar kelime listesini birleştirebileceğiniz gibi yeni anahtar kelime listesi de oluşturabilirsiniz.

Google’ın kullanıma sunduğu araçlar ile elde ettiğiniz veriler sayesinde kampanyalarınızı ve içeriklerinizi optimize ederek faydalı stratejiler geliştirebilirsiniz. Bunlar ışığında oluşturulacak yeni içerik ve pazarlama stratejileri ile site trafiğinizi ve satış hacminizi arttırabilirsiniz. Google anahtar kelime planlayıcıyı kullanırken, beraberinde Google Analytics programını da kullanmanız kampanya başarılarınızın artmasını destekleyecektir. Bu sayede rekabet gücü yüksek teklifler ve bütçeler seçme olanağınız olacaktır.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!