ykleniyor

Sosyal Medya ve SEO

SEO çalışmaları kapsamında sosyal medya oldukça önemli bir yer haline gelmiş durumdadır. Başta Google olmak üzere diğer arama motorları da sosyal medya hesaplarına son derece önem vermektedir. Bunun sebebi ise insanların vakitlerinin çoğunu bu mecralarda geçirmesi ve hatta alışveriş yapmak isteyenlerin dahi bu mecralar üzerinden alışveriş yaptıkları bilinen bir gerçektir. Bu kapsamda sizlere yazımızda da sosyal medyanın SEO için önemi konusundan bahsedeceğiz.

Doğal Backlink

Sosyal medya hesaplarınız ile sitenizi entegre etmek backlink açısından son derece önem arz etmektedir. zira sizlerin sosyal medya hesaplarınıza giren kimseler buradan adreslerinize tıklayarak sitenize ulaşabileceklerdir. İşte bu tür bir backlink son derece değerli olmakta ve sizlere artı puan kazandırmaktadır. Görünürlüğü Artırma

Ayrıca SEO’nun amaçlarından birisi olan görünürlüğü artırmak sosyal medya hesapları ile çok daha etkili bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak bunu başarmak için birtakım kuralların bulunduğunu belirtmek gerekir. Örnek olarak verecek olursak nasıl paylaşımlar yapmanız gerektiğinden ne zaman yapmanız gerektiğine kadar tüm hususlar bir kurala bağlanmıştır. Bu kurallar esasında sizleri zorlayan kurallar değildir. Ancak bunlara riayet ederseniz bu durumda başarı elde etmeniz daha da kolay olacaktır.

Bizlerden Destek Alabilirsiniz

Eğer SEO’yu bu kadar kapsamlı bir şey olarak bilmiyor idiyseniz ve kendim yaparım diyorsa idiniz artık muhtemeldir ki fikriniz değişmiştir. Zira bu süreç birden fazla olayı içerisinde aynı anda barındırmakta ve sürekli olarak takip ve analizi de beraberinde getirmektedir. İşte bu sebeple eğer tek başınıza yapamayacak olursanız firmamız sizlere destek vermek için her zaman hazır olarak beklemektedir. Ayrıca başarılı bir sonuç elde edeceğimizin garantisi de sizlere sunulmaktadır. Böylelikle yapacağınız masraflar kat be kat fazlasıyla sizlere geri dönecektir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!