ykleniyor

Hosting Paketlerimiz

Güçlü, Dinamik, Hızlı. Birbirin'den Kuruma özel web hosting paketlerimizden size en uygun olanı tercih edin.

Eko Linux

170 TL. / Yıllık
1 GB Web Alanı1 Adet Web Sitesi Barındırma5 GB Aylık Trafik5 E-Posta 5 Sub Domain5 Domain Yönlendirme 1 Adet MySQL
Satın Al

Midi Linux

250 TL. / Yıllık
2 GB Web Alanı1 Adet Web Sitesi Barındırma İzni20 GB Aylık Trafik10 E-Posta 2 Sub Domain2 Domain Yönlendirme 2 Adet MySQL
Satın Al

Maxi Linux

350 TL. / Yıllık
3 GB Web Alanı3 Adet Web Sitesi Barındırma İzni30 GB Aylık Trafik15 E-Posta 3 Sub Domain3 Domain Yönlendirme 3 Adet MySQL
Satın Al

Başlangıç Windows

50 TL. / Yıllık
1 Adet Site Barındırma 512 Mb. Web Hosting Alanı 10 Gb. Trafik Limitsiz E Posta Limitsiz Veritabanı Plesk / WİNDOWS 7/24 Teknik Destek
Satın Al

Normal Windows

75 TL. / Yıllık
1 Adet Site Barındırma 1 Gb. Web Hosting Alanı Sınırsız Trafik Limitsiz E Posta Limitsiz Veritabanı Plesk / WİNDOWS 7/24 Teknik Destek
Satın Al

Profesyonel Windows

200 TL. / Yıllık
Sınırsız Site Barındırma Sınırsız Web Hosting Alanı Sınırsız Trafik Limitsiz E Posta Limitsiz Veritabanı Plesk / WİNDOWS 7/24 Teknik Destek
Satın Al

Xeon 1225v2

250 TL. / Aylık
Xeon 1225v2 3x 120 GB SSD Disk 16 GB RAM Limitsiz Trafik
Satın Al

Xeon 1225v2 (32gb)

280 TL. / Aylık
Xeon 1225v2 3x 120 GB SSD Disk 32 GB RAM Limitsiz Trafik
Satın Al

R210-II E3 1240

380 TL. / Aylık
Xeon E3 1240 CPU 16GB DDR3 Ram 2x 1000 GB Sata Disk 400Mbit Internet Erişimi Unmetered-Sınırsız Trafik Del idrac 7/24 KVM over IP
Satın Al

Linux Pro VPS 2GB

100 TL. / Aylık
2x E5620 (16) Çekirdek işlemci 100 GB SAS Raid-10 Disk Alanı 2048 MB Garanti RAM 1000 GB Trafik (Aylık) VPS Kontrol Paneli 2 adet ip adresi 3000 MHZ İşlemci Kullanım Hakkı
Satın Al

Linux Pro VPS 3GB

125 TL. / Aylık
2x E5620 (16) Çekirdek işlemci 100 GB SAS Raid-10 Disk Alanı 3072 MB Garanti RAM 1500 GB Trafik (Aylık) VPS Kontrol Paneli 2 adet ip adresi 3500 MHZ İşlemci Kullanım Hakkı
Satın Al

Linux Pro VPS 4GB

150 TL. / Aylık
2x E5620 (16) Çekirdek işlemci 120 GB SAS Raid-10 Disk Alanı 4096 MB Garanti RAM 2000 GB Trafik (Aylık) VPS Kontrol Paneli 2 adet ip adresi 4000 MHZ İşlemci Kullanım Hakkı
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Genel AçıklamalarGENEL ÖZELLİKLER

Kendinizi güvende hissedebilirsiniz

Firmamız 2007 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Bu tecrübe ile birlikte sunucularımızda güncel ve stable olan yazılımları kullanıyoruz. 7/24 teknik destek ve takip hizmetimiz sayesinde %99.8 uptime sağlıyor, 15 gün içerisinde de para iade garantisi veriyoruz. Haldız hosting ile her zaman daha iyi hizmet alır, teknik yeterliliğimize bizimle çalışarak inanırsınız.

Kolay Yönetim

Satın aldığınız web hosting hizmetini size verilen hosting kontrol paneli ile kolayca yönetebilirsiniz. Kontrol paneliniz üzerinden email hesaplarınızı, dosyalarınızı, yazma okuma izinlerinizi ve bunların dışında pek çok özelliği ayarlayabilirsiniz.

Kaynak Kullanımı

Sağlanan tüm hosting hizmetlerinde aksi belirtilmediği sürece işlemci kullanım izni bir işlemci çekirdeğinin %12'si kadardır. Bu işlemci limiti oranında sql sorgulamaları da yer almaktadır. Kaynak kullanım limitleri çerçevesinde dosya adetleri/boyutu, MySQL, MSSQL db boyutu, sql sorguları, bellek boyutu gibi kullanımınız Haldızweb tarafından belli zamanlarda takip edilmektedir.

Yedekleme

Sunucularımız işletim sistemi ve kullanılan hizmetin destek seviyesine göre otomatik yedeklemeye sahiptir. Bu yedekler günlük, haftalık ve aylık olarak değişkenlik göstermektedir. Aldığınız hizmet ile alakalı olarak firma yetkilimize sunucu yedekleme süresini sorabilirsiniz. Sunucularımızda kullanılan otomatik yedekleme servisi herhangibir sistem hatasına göre yapılmaktadır. Özel yedekleme hizmeti alınmadığı sürece firmamız yedek garantisi sağlamaz.

HOSTİNG PANELLERİ

Cpanel/WHM


Cpanel Unix tabanlı sistemlerde çalışan geniş bir kullanım oranına sahip kontrol panelidir. İsmi "Control Panel" kelimesinden gelmektedir. Reseller hosting hizmetinde, reseller yönetiminiz için WHM panel erişiminiz de mevcut olacaktır. Bunun yanırısa ihtiyaca yönelik özellikleri fazla olsa da yeni kullanıcılar için diğer panellere göre biraz daha zordur. Türkiye lokasyon Linux Reseller sunucularımızda Cpanel/WHM kullanılmaktadır. Ayrıca Fransa  lokasyon Linux Reseller sunucularımızda da Cpanel/WHM mevcuttur.

Plesk


Cpanel Windows tabanlı Reseller sunucularımızda kullandığımız çok geniş bir kullanım oranına sahip kontrol panelidir. Arayüzü son derece kullanışlı olup hatalarına karşı çözümü diğer panellere göre zor olsa da windows sunucularda alternatifi yok denecek kadar azdır. Windows Reseller sunucularımızın tümünde Plesk panel kullanılmaktadır.

TEKNİK ALT YAPI

Lokasyon tercihi

Firmamız Türkiye lokasyon sunucuları üzerinden hizmet sağlamaktadır.

Network Güvenliği, Firewall

Sunucularımız network güvenliği için Juniper , Cisco gibi donanımların ardında bulunmaktadır. Bu sayede network uptime garantimiz kendini korumaktadır.
Sunucu Yönetimi
Firmamız çalışanları hizmet sağlamakta olduğu sunucular üzerinde etkin tecrübeye sahip olup siz müşterilerimizin daha iyi hizmet almasını garanti altına almaktadır.

Sunucularımızın genel ortak özellikleri

+ Yüksek hat kapasitesi
+ Paylaşımsız trafik
+ 7/24 Ticket Destek
+ Yedekli Jeneratör
+ Yedekli UPS
+ Yedekli Klima Sistemleri
+ Cisco-Juniper Network VLAN
+ FM200 Yangın Söndürme Sistemi
+ Sunucu Monitoring Servisi
+ Hardware Raid kullanımı
+ Tüm sunucular Dell ve HP markalıdır.
+ Güncel yazılım ve işletim sistemi kullanımı

HOSTİNG NEDİR?

Web Hosting, Web Barındırma, Web Alanı ?
En basit haliyle yukarıda geçen kelimelerin tümü aynı konuyu ifade etmektedir. Web hosting hizmetini aşağıdaki şekilde ifade edebiliriz.Bir sunucu üzerinde size ait web sitesinin materyallerini barındırmanızı sağlayan, koruyan ya da bu materyallere uzaktan erişimi oluşturan hizmete, işe " Hosting " denilmektedir.Hosting hizmeti sadece web sitenizin tasarımsal materyallerini değil Email, Dns gibi ihtiyaçlarını da kapsayabilir.Internet üzerinde email hosting, dns hosting, database hosting, reseller hosting, media hosting gibi farklı hizmeleri kasteden kelimelere de rastalayabilirsiniz. Her durumda bu bir hizmeti barındırma ve kullanıcıya ihtiyacı için yer sağlamadır.

İADE KOŞULLARI

Aşağıda sayılan durumlardan herhangi bir tanesi oluşması durumunda ücret iadesi kabul edilir.

Hosting siparişi ardından Haldızweb tarafından garanti edilmiş süre içerisinde hostinginin bilgileri müşteriye iletilmemiş ise;Web hosting hizmetini Haldızweb teslim ettikten ilk 15 gün içerisinde kullanıcı hizmeti beğenmeyip iptal ettirebilir.Satın alınan hizmetin müşteri onayı olmadan ya da bilerek limitleri yanlış açılmış ise;Haldız hosting hizmetinde aralıksız 24 saat kesinti yaşattığı taktirde müşteri iade talebinde bulunabilir. Datacenter ve Telekom kaynaklı problem bu duruma dahil değildir!
Not: Aylık satın alınan Web Hosting ya da Reseller hosting hizmetini ilk 1 hafta içerisinde müşteri iptal ettirebilir. İlk 15 gün garantisi yanlızca 6 ay ve üstü süreli ödemeler içindir.!

UYARILAR
Bilinmesi gereken önemli kullanım şartları
Sunucuda oluşabilecek yazılımsal ve donanımsal kaynaklı kesintiler uptime garantisine dahil edilmemektedir.
Reseller Hosting hizmetinde bulunan verilerin güvenliği ve yedeklemesi " müşteri " sorumluluğundadır.
Sunucularımızın tümünde adult/hack/warez/spam içeriklerin yayınlanması kesinlikle yasaktır. 
Tespiti halinde Haldızweb hizmeti kapatma hakkını kendinde saklı tutar ve zarar tazmini için ücret iadesini hiçbir şekilde yapmaz.
Toplu email gönderimi aralıklı olarak bile yapılsa bu spamdır ve kesinlikle yasaktır. 
Tespiti halinde Haldızweb hizmeti kapatma hakkını kendinde saklı tutar ve zarar tazmini için ücret iadesini hiçbir şekilde yapmaz.
Teslim edilen reseller hosting herhangi bir program ile saldırı için kullanılırsa hosting terminate edilecektir. 
Böyle bir durumda müşteriye geri iade söz konusu değildir.
Reseller hosting müşterisi; kendi müşterisine açmış olduğu web hosting hizmetinden de sorumludur.
HaldızWeb hiçbir şekilde Reseller Hosting sahibi dışında, reseller hosting sahibinin müşterine destek vermek zorunda değildir. 
Bu nedenle tarafımızdan yanlızca Reseller sahibi destek alabilir
Hosting işlemci ve ram kullanım izni en fazla %12 olarak belirlenmiştir. Bu kullanıma veritabanı sorguları da dahildir. 
İşlemci limitini geçen kullanıcı için müşteri 12-24 saatlik zaman dilimi ile uyarılır, eğer diğer kullanıcıları etkileyecek CPU kullanımı mevcut ise uyarılmaksınız direkt suspend edilir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!